Jesteś tutaj

Pracownicy Zakładu Biologii Molekularnej gośćmi programu "Wieczór Odkrywców" Programu Pierwszego Polskiego Radia

"Biotechnologia molekularna, poszukiwanie nowych preparatów genowych, które mogłyby być nowymi lekami i bardzo dokładna diagnostyka molekularna - tym wszystkim zajmują się młodzi polscy naukowcy z Zakładu Biologii Molekularnej Wydziału Farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Profesor Maciej Małecki i jego współpracownicy: Anna Stachurska i Agnieszka Zajkowska - doktorantki i Joanna Leszczyńska - jeszcze studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego opowiedzą nie tylko o znaczeniu najnowszych osiągnięć z zakresu genetyki dla opracowania nowych terapii, lecz także o pracy zespołowej i o możliwości zrobienia kariery naukowej w Polsce."
Źródło: polskieradio.pl
POSŁUCHAJ AUDYCJI