Międzynarodowe warsztaty z Receptury Aptecznej w Zakładzie Farmacji Stosowanej

W niedzielę 12 maja b.r. w Zakładzie Farmacji Stosowanej po raz kolejny odbyły się międzynarodowe warsztaty z zakresu receptury aptecznej Medicine for your skin-creams ointments w ramach 15th Warsaw International Medicinal Congres For Young Scientists, którego współorganizatorem było równiez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, PTSF Oddział Warszawa. W warsztatach uczestniczyli studenci medycyny z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (English Division) i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z Arabii Saudyjskiej, Pakistanu, Rumunii, Gruzji, Holandii. Uczestniczki warszataów wykonały maści lecznicze z hydrokortizonem oraz kremy z wtaminami A i E. Warsztaty cieszyły sie dużym zainteresowaniem.